FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

25
Листопад
2021

У 18 областях України з 24 та у Києві кількість інфікованих COVID-19 за добу знизилася

Київ. 25 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Кількість активних випадків захворювання на коронавірусну інфекцію COVID-19 за минулу добу скоротилася в більшості областей України, а також у Києві, повідомляється на сайті Системи моніторингу поширення епідемії коронавірусу Апарату Ради національної безпеки і оборони України у четвер.

Лише у шести з 24 областей кількість хворих зросла: Одеській, Житомирській, Івано-Франківській, Рівненській, Закарпатській та Кіровоградській. Найбільше у Закарпатській (244), в решті областей менше, ніж на 100.

У решті регіонів спостерігається зниження кількості хворих, найбільш стрімке у Львівській (на 2,5 тис.) та Дніпропетровській (на 1,6 тис.).

У Чернівецькій та Херсонській областях поставлено рекорд кількості тих, хто одужав за добу з початку пандемії (1 тис. 186 та 896 осіб відповідно), у Львівській та Луганській – другий показник після максимального, досягнутого днем раніше. Усього ж минулої доби в Україні від COVID-19 одужали 26 тис. 811 осіб, що також є другим показником із початку пандемії. Рекорд було встановлено на день раніше, коли за добу одужали 29 тис. 44 особи.

Водночас у Дніпропетровській області за добу найбільше летальних випадків хвороби (71), в інших областях менше ніж 50. Найменше померлих – у Рівненській, Чернівецькій та Тернопільській областях (менше ніж 10 за добу у кожній).

Показники захворюваності та смертності продовжують стійко знижуватися після максимальних показників із початку пандемії, досягнутих на початку і в середині місяця. За добу на COVID-19 захворіли 16 тис. 943 особи (максимального показника у 27 тис. 377 осіб було досягнуто 4 листопада), померли 628 інфікованих (після максимуму у 838 померлих 16 листопада).