Недавні записи
- Schneider Electric Україна планує навчити 1 млн людей енергоменеджменту – Бубнов 06.02.2025
- Чому варто розмістити інформацію про готелі та хостели на сайті Vidguky.net 03.02.2025
- Посольство Індії в Україні провело урочистий прийом у Києві на честь 75-ї річниці Дня Республіки 31.01.2025
- Приватні клініки готові до роботи у ПМГ, але пропонують перегляд підходів до формування її пакетів для зниження собівартості медпослуг 31.01.2025
- БЗВП у закладах вищої освіти 25.01.2025
Twitter працює з новинними сайтами для боротьби з дезінформацією

Twitter буде співпрацювати з двома найбільшими міжнародними новинними агентствами, Reuters і Associated Press, щоб спростувати дезінформацію на своєму сайті обміну повідомленнями.
Інформаційні агентства допоможуть Twitter надавати більше контекстної і довідкової інформації про події, які викликають велику кількість твітів.
Твіттер сподівається, що це допоможе запобігти поширенню оманливої інформації.
Було відновлено тиск, щоб видалити помилковий контент з платформи.
Twitter заявив, що партнерство дозволить йому забезпечити швидку доступність точної і достовірної інформації, «коли факти оскаржуються».
«Замість того, щоб чекати, поки щось стане вірусним, Twitter буде контекстуалізувати розвиток дискурсу відповідно до громадських обговорень або в очікуванні нього», – сказав Twitter.
В даний час, коли в Twitter відбуваються великі або швидкорослі обговорення, які можуть бути такими, що заслуговують на увагу або суперечливими, команда Twitter Curation знаходить і просуває відповідний контекст з надійних джерел, щоб протистояти інформації, що потенційно вводить в оману, яка публікується користувачами.
У своєму блозі Twitter сказав, що нова програма «збільшить масштаб і швидкість» цієї роботи, збільшивши їх «здатність додавати надійний контекст в розмови, що відбуваються в Twitter».
У повідомленні говориться, що матеріал від Reuters і AP підвищить достовірність інформації на платформі, коли команда Twitter Curation «не має спеціального досвіду або доступу до досить великого обсягу авторитетних повідомлень в Twitter».
За словами представника компанії, що займається соціальними мережами, це перший раз, коли Twitter офіційно співпрацював з новинними організаціями для просування точної інформації на своєму сайті.
Раніше в цьому році Twitter запустив Birdwatch, нову систему модерації спільноти, яка дозволяє добровольцям маркувати твіти, які вони вважають неточними.
Twitter буде працювати окремо з двома конкуруючими новинними агентствами і спочатку зосередиться на англомовному контенті.
Хейзел Бейкер, керівник відділу збору користувацького контенту в Reuters, сказала, що довіра, точність і неупередженість лежать в основі «того, що Reuters робить кожен день», і «стимулюють» прагнення компанії «зупинити поширення дезінформації».
Том Янушевський, віце-президент AP з глобального розвитку бізнесу, заявив в своїй заяві, що новинна компанія має «довгу історію тісної співпраці з Twitter, а також з іншими платформами для розширення охоплення фактичної журналістики».
«Ми особливо раді використовувати масштаб і швидкість AP для додавання контексту в онлайн-бесіди, які можуть отримати вигоду з легкого доступу до фактів», – продовжив він.
І Reuters, і AP також працюють з Facebook над перевіркою фактів.
Twitter додав, що ця робота не буде залежати від роботи, яку проводять його групи Trust & Safety, щоб визначити, чи порушують твіти правила Twitter. Робота цих команд включає маркування твітів, що містять маніпульовані ЗМІ, виборчу дезінформацію і конфіденційні медіа, що порушують правила платформ.