FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

20
Вересень
2022

Туреччина не визнає російський "референдум" в Україні – зустріч Ердогана та Шольца

Київ. 20 вересня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган заявив, що турецька сторона не має наміру визнавати т.зв. референдум, який РФ планує проводити на окупованих територіях України, повідомляє у вівторок турецьке видання "Кримське інформаційне агентство" (Анкара) із посиланням на заяву офіційного представника федерального уряду Німеччини Штеффена Гебестрайта.

"Туреччина не визнає "референдуми", які Росія проведе на окупованій території України", – повідомив Гебестрайт, коментуючи підсумки зустрічі Ердогана та канцлера Німеччини Олафа Шольца на полях 77-ї Генеральної асамблеї Організації Об’єднаних Націй.

Як повідомляється на сайті Федерального уряду Німеччини, під час зустрічі Шольца з Ердоганом у центрі обговорення була ситуація в Україні внаслідок агресивної війни РФ. "Обидва погодилися з тим, що Росія має негайно припинити бойові дії та повністю піти з території України. В цьому контексті канцлер також дав зрозуміти, що фіктивні референдуми на територіях, незаконно окупованих Росією, є неприйнятними й не отримають ніякого визнання", – йдеться у повідомленні.

Джерела:

https://qha.com.tr/haberler/politika/erdogan-turkiye-rusya-nin-ukrayna-da-yapacagi-referandumu-tanimayacak/441937/

https://www.bundesregierung.de/breg-de/aktuelles/bundeskanzler-scholz-trifft-den-tuerkischen-staatspraesidenten-erdogan-2127664