FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

10
Лютий
2021

TSMC займеться виробництвом дисплеїв для окулярів доповненої реальності Apple

Apple уклала контракт з тайванським підрядником TSMC (Taiwan Semiconductor Manufacturing) на виробництво дисплеїв Micro OLED, які будуть використовуватися в майбутніх пристроях доповненої компанії. Про це повідомляє CNET з посиланням на японське видання Nikkei Asia.

TSMC вже давно виробляє апаратні комплектуючі для компанії з Купертіно, тепер партнер буде займатися виробництвом найголовнішого елемента будь-яких окулярів змішаної і доповненої реальності. Micro OLED, на відміну від панелей рідкокристалічного типу, створюється на кремнієвій підкладці замість скла, завдяки чому сама по собі матриця виходить набагато тонше – це важливий параметр для таких пристроїв. Як повідомляє Nikkei, в TSMC будуть проводитися дисплейні панелі розміром менше дюйма.

Генеральний директор Apple Тім Кук давно відзначав важливість технологій доповненої реальності, зараз у компанії є цілий ряд інструментів (AR-making toolkit) для розробки додатків доповненої реальності. Логічно, що наступним етапом розвитку даного напрямку повинні стати смарт-окуляри або гарнітура доповненої / віртуальної реальності.

Як повідомляють CNET джерела з Китаю, Apple повинна була представити гарнітури змішаної і віртуальної реальності ще в 2020 році, проте пандемія коронавірусу призупинила виробництво і розробку даних пристроїв. Нещодавно в інтернеті з’явилася інформація і схематичні зображення однієї з таких гарнітур від компанії Apple, яку повинні показати широкій публіці в найближчий рік-два.