FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

08
Лютий
2021

ТСК ВРУ оприлюднила нові факти щодо зловживань в енергетиці. Про це на своїй сторінці Фейсбук написав голова ТСК, секретар Комітету з питань інтеграції України у ЄС Валентин Наливайченко

❗️ У той час, коли Національний енергетичний регулятор погрожує країні віяловими відключеннями, родина керівника цього державного органу відкриває новий бізнес.
?Сьогодні отримали нові висновки Тимчасової слідчої комісії щодо зловживань голови НКРЕКП Валерія Тарасюка.
? Виявляється, 3 січня 2021 року Україна розпочала закупівлю електричної енергії з Білорусі. Імпорт був би неможливим, якби НКРЕКП за підписом Тарасюка за кільки тижнів до цього – 16 грудня 2020 року – не ухвалило постанову, яка легалізувала імпортні контракти.
? Якраз наступного дня, 4 січня 2021 року, після того, як перші кіловати з Білорусі зайшли на український ринок, рідний брат голови НКРЕКП Тарасюка реєструє в Києві нову компанію – ТОВ «Інтермідіарі Трейд».
? Нову компанію очолив давній бізнес-партнер голови НКРЕКП Руслан Сьомка. Свого часу, він був головою наглядової ради компанії «Київелектромонтаж», яка під керівництвом Тарасюка (того самого, який нині керує НКРЕКП) отримувала 130 млн гривень від комунального підприємства «Київміськсвітло».
? ТСК уже звернулася до Служби безпеки України та до державних контролюючих органів щодо перевірки обставин реєстрації нового бізнесу сім’ї голови НКРЕКП. А саме:
➡️ Яке джерело походження коштів на відкриття нового бізнесу?
➡️ Чи здійснює нова компанія операції з торгівлею електроенергії?
➡️ Чи має вона господарські відносини з відомими для нашої ТСК компаніями-імпортерами?
? Окремо ТСК готує звернення до Національного агентства із запобігання корупції щодо нової перевірки Валерія Тарасюка на предмет конфлікту інтересів на посаді голови НКРЕКП.
Автор: Олена Котляр

UserComment

Valuable Users idea's
0 Comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *