FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

14
Вересень
2021

Тропічний шторм "Ніколас" продовжує набирати силу, наближається до Техасу

Вашингтон. 14 вересня. ІНТЕРФАКС – Тропічний шторм "Ніколас" продовжує набирати силу, наближаючись до Техасу з боку Мексиканської затоки, повідомляє в понеділок агентство Associated Press (AP).

Для кількох районів Техасу випущено попередження про наближення шторму. Також "Ніколас" може торкнутися Мексики і Луїзіани, яка раніше цього року постраждала від руйнівного урагану "Іда".

Повідомляється, що "Ніколас" може спровокувати проливні дощі і повені. Пориви вітру в епіцентрі шторму досягають 95 км/год. Наразі він рухається на північ зі швидкістю близько 19 км/год.

У найбільшому місті Техасу Х’юстоні, розташованому на узбережжі і яке часто стикається з повенями, в стан готовності приведені аварійно-рятувальні служби.

Згідно з даними дослідника ураганів у державному університеті штату Колорадо Філа Клоцбаха, "Ніколас" – це 14-й, що отримав персональне найменування шторм у сезоні ураганів 2021 року. З 1966 року лише чотири рази власні імена присвоювалися 14 або більше штормів і ураганів – у 2005, 2011, 2012 і в 2020 рр.