FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

10
Січень
2022

Тренінг для представників благодійних фондів і громадських організацій «Цикл роботи з бізнесом»

Як залучити кошти бізнесу на реалізацію вашого благодійного чи громадського проекту? Чому одним ГО та БФ вдається запартнеритися з бізнесом, а іншим – ні? Як самопрезентувати свою організацію таким чином, щоби викликати довіру? Відповідь на ці та інші запитання представники благодійних фондів і громадських організацій зможуть отримати на дводенному тренінгу «Цикл роботи з бізнесом».

Ведучою тренеркою стане Валерія Татарчук – засновниця БФ «Твоя Опора», співзасновниця благодійного проекту «Charity weekend», співзасновниця ГО «iDonor», радниця Міністра культури, молоді та спорту з питань благодійності та волонтерства (2019 рік).

Серед запрошених спікерів також – Наталія Андрушко, бухгалтер БФ «Твоя опора» і сертифікований експерт з фінансового менеджменту для НПО, та спеціальний гість – бізнес-експерт, який розповість про взаємодію НКО зі свого досвіду.

Коли відбудеться тренінг?
10-11 лютого 2022р.

Де відбудеться?
м. Київ

Хто може стати учасником?

Керівники, фандрейзери, менеджери по роботі з партнерами, проектні менеджери благодійних та громадських організацій.

Чому навчаться учасники?

  • знаходити партнерів і презентувати свій проект;
  • створювати механіку взаємодії з партнером і комунікувати спільний проєкт;
  • формувати документи та звітність проекту. 

Знайомитися з програмою тренінгу та зареєструватися можна за посиланням https://charityacademy.pro/

 

Кількість місць обмежена. У вартість участі входять: відвідування тренінгу, робочий зошит, обіди та кава-брейк

Грантову підтримку створення та реалізації надають неурядові, міжнародні організації, а саме БФ «Твоя опора» за підтримки ІСАР Єднання в межах «Ініціативи секторальної підтримки громадянського суспільства», що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку.

 

КОНТАКТИ

+38 063 826 37 51