FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

01
Лютий
2022

Тренінг для НУО “Протидія сексуальному насильству над дітьми в Україні”

Останні дослідження говорять, що 23% українців пережили сексуальне насильство та домагання в дитинстві. Якщо ви працюєте з дітьми, важливо знати як можна захистити дітей від сексуального насильства та правильно реагувати у випадку його виявлення.

Якщо ви працюєте з дітьми, важливо знати як можна захистити дітей від сексуального насильства та правильно реагувати у випадку його виявлення.

Ресурсний Центр Недержавних Організацій знову запрошує представників НГО взяти участь у БЕЗКОШТОВНОМУ ОНЛАЙН ТРЕНІНГУ на тему “Протидія сексуальному насильству над дітьми в Україні”. Фокус цього тренінгу — нульова толерантність до сексуального насильства над дітьми.

Тривалість тренінгу: 2 дні по 3 години щодня. Ми чекаємо на вашу активну участь, тож важливо щоб у вас був доступ до камери та мікрофону під час тренінгу.

КОЛИ?

15-16 лютого (з 15:00 до 18:00 щодня)

або

22-23 лютого (з 15:00 до 18:00 щодня)

Реєстраційна форма: тут.

Після заповнення реєстраційної форми, ви отримаєте лист-підтвердження з точним часом, датою тренінгу та посиланням на Zoom. Згідно з умовами проекту, ми також простимо всіх учасників проходити анкетування до і після тренінгу. Заповнення анкет та присутність на кожному тренінговому дні є обов’язковими вимогами для отримання сертифікату про проходження тренінгу.

Тренінги проводяться NGO Resource Center за підтримки World Childhood Foundation в рамках проекту “Розвиток можливостей щодо подолання сексуального насильства над дітьми в Україні”.