FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

25
Січень
2023

Топменеджер "Харківобленерго" став заступником Терехова зі стратегічного розвитку міста

Харків. 25 січня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Харківська міськрада на позачерговій сесії у середу затвердила Дмитра Ісаєва на посаду заступника міського голови зі стратегічного розвитку міста.

"За це призначення проголосували 73 депутати", – повідомляє пресслужба Харківської міськради.

За словами міського голови Ігоря Терехова, серед основних завдань нового заступника – оптимізація тендерних закупівель, здійснення аудиту комунальних підприємств та робота з їхніми активами. Виконувати свої обов’язки Ісаєв розпочне із 26 січня.

Дмитро Ісаєв закінчив Харківський інститут бізнесу та Харківський державний університет за спеціальністю "Фінанси та кредит". Має ступінь кандидата з економічних наук. Загальний стаж роботи становить понад 28 років. З листопада 1998 р. до серпня 2005 р. працював на ДП "Завод ім. Малишева", де понад п’ять років обіймав посаду головного бухгалтера. З серпня 2005 р. до липня 2020 р. працював на керівних посадах у АТ "Харківобленерго". З січня до грудня 2021 р. обіймав посаду експерта з енергоефективності нетрадиційних та поновлюваних видів енергії у ДП "Нафтогаз-енергосервіс" НАК "Нафтогаз України". З грудня 2021 р. до січня 2023 р. був головним бухгалтером АТ "Харківобленерго".