FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

10
Липень
2021

Токіо-2020: офіційні особи відмовилися від естафети олімпійського вогню в столиці

Естафета олімпійського вогню на вулицях Токіо була скасована, оскільки побоювання з приводу поширення Covid-19 продовжують переслідувати Ігри.

Починаючи з п’ятниці, публічні естафети в місті будуть замінені церемоніями запалювання полум’я, що транслюються в режимі онлайн, – остання перешкода для цього заходу.

Офіційні особи заявили, що тільки на віддалених островах Огасавара на південь від Токіо буде проходити, як і планувалося.

Токіо-2020 повинен початися 23 липня, незважаючи на громадський спротив.

В останні місяці люди в Японії вийшли на вулиці, закликаючи скасувати або відкласти Олімпійські ігри на тлі побоювань з приводу коронавірусу.

Всеросійська естафета вогню зіткнулася з численними проблемами з моменту її початку в березні – майже половина етапів маршруту була порушена.

Кіото і Хіросіма також відмовилися від планів з прокладання естафети по дорогах загального користування.

Також з’явилося відео, на якому жінка намагається загасити полум’я олімпійського факела в місті Міто з водяного пістолета.

У ролику, широко поширеному в соціальних мережах, можна побачити, як Кайоко Такахаші стріляє водою з невеликого пластикового пістолета в бігуна, який несе факел.

Офіційні особи зупинили дівчину, коли вона кричала: «Ні Олімпіаді. Припиніть ігри».

Пані Такахаші була заарештована за підозрою в насильницькому перешкоджанні веденню бізнесу. За повідомленнями японських ЗМІ, вона визнала звинувачення.

Норіакі Нагацука, заступник начальника поліції Міто, сказала Vice News: «Не можна стріляти водою в людей без поважної причини. Вона явно не грала – це не дитяча гра».

За словами партнера пані Такахаші, який зняв вірусне відео, він не знав, що його дівчина принесе водяний пістолет з наміром зірвати естафету факела, повідомляє агентство Reuters.