Недавні записи
- Фонд Президента України вручив премії переможцям міжнародних учнівських олімпіад 04.10.2024
- Англійська мова є життєво необхідною для України під час війни – Empire English School 04.10.2024
- Ветеран Даниїл Гончаренко отримав ваучер на навчання щоб у майбутньому допомоги побратимам у реабілітації 02.10.2024
- 14 жовтня в Одесі відбудеться осінній ресторанний форум ProRestoʼ24. 02.10.2024
- «Н-Транс» за січень-червень розширив клієнтську базу на 20% – директор компанії Денис Фоменко 28.09.2024
TikTok видаляє більше семи мільйонів акаунтів неповнолітніх
У першому кварталі цього року TikTok видалив майже 7,3 мільйона акаунтів, що ймовірно належать неповнолітнім.
Платформа для обміну відео заявила, що на профілі припадає менше 1% користувачів у всьому світі.
Користуватися платформою, що користується великою популярністю у підлітків, можуть діти від 13 років і старше.
TikTok вперше публікує такі цифри в звіті про дотримання принципів спільноти.
Він висловив надію, що докладні відомості про неповнолітніх користувачів «допоможуть галузі просунутися вперед у забезпеченні прозорості та підзвітності щодо безпеки користувачів».
У повідомленні також йдеться:
61 951 327 відео було видалено за порушення правил застосування, менше 1% всіх завантажених відео.
82% з них були видалені до перегляду, 91% до того, як про них повідомив будь-який користувач, і 93% протягом 24 годин після публікації.
1 921 900 оголошень були відхилені за порушення правил щодо реклами.
Всього за порушення правил і умов використання було видалено 11 149 514 акаунтів.
TikTok підкреслив, що він ввів кілька заходів для захисту підлітків на платформі, включаючи обмеження таких функцій, як обмін особистими повідомленнями і потокова передача в реальному часі, для користувачів у віці від 16 років і старше.
Облікові записи осіб молодше 16 років також будуть автоматично переведені в особистий режим – функція, представлена в січні цього року.
«Щоб залучити більше уваги до дій, які ми вживаємо для захисту неповнолітніх, в цьому звіті ми додали кількість облікових записів, вилучених через те, що вони потенційно належать неповнолітнім», – сказав Кормак Кінан, глава відділу довіри і безпеки TikTok.
«Щоб і далі зміцнювати наш підхід до того, щоб TikTok залишався місцем для людей від 13 років і старше, ми прагнемо дослідити нові технології, які допоможуть вирішити загальногалузеву проблему гарантії віку».
Китайський додаток популярний серед підлітків, але стурбованість з приводу неповнолітніх зростає.
Згідно з даними, що просочилися в New York Times в минулому році, близько третини користувачів в США були в віці 14 років і молодше.
«Одна з проблем, з якими стикається TikTok, яка не відрізняється від [інших] соціальних мереж, – це перевірка віку користувачів», – сказав Кріс Стокел-Уокер, автор TikTok Boom.
“Протягом десятиліть можна було обійти перевірку віку, просто сказавши, що ви старше себе, і вказавши підроблену дату народження.
«TikTok має одну з найскладніших технологій комп’ютерного зору в світі, і з її допомогою, ймовірно, він має можливість з пристойною точністю виявляти неповнолітніх користувачів. Але для використання такої технології буде потрібно багато дозволів, від яких у людей може виникнути нудота».
Це сталося через те, що на TikTok подали в суд через те, як він збирає і використовує дані дітей.
Заява зроблена від імені мільйонів дітей у Великобританії і ЄС, які використовують платформу. Технічна фірма заявила, що справа безпідставна, і вона буде боротися з нею.
У січні італійське агентство з нагляду за конфіденційністю даних наказало TikTok заблокувати облікові записи неповнолітніх після смерті 10-річної дівчинки, яка прийняла вірусний виклик в додатку.
Спостерігати за злетом і підйомом TikTok було незвично.
Це не тільки один з найбільш швидкозростаючих додатків, але і, мабуть, найбільш вивчений.
Як і всі соціальні мережі, компанія завжди стоїть на межі між залученням підлітків – майбутнє всіх платформ – і турботою про те, щоб вони були не надто молоді.
Фірма не повідомляє, як саме вона «знає», що користувачеві менше 13 років, але кількість вилучень вражає, і я розумію, що це суміш автоматичних машинних процесів і, що цікаво, трудомісткої і дорогої людської модерації.
Багато експертів говорять, що не існує «срібної кулі» для вікової модерації в соціальних мережах.
Підтвердження повноліття часто розглядається як відповідь, але це небажаний бар’єр для технологічних компаній і проблема для клієнтів.
Не багато батьків або дітей захочуть передавати паспортні дані технологічним гігантам, наприклад, якщо буде введена примусова перевірка віку.