FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

13
Лютий
2022

TikTok тестує обмеження за віком для контенту

TikTok працює над способами оцінки віку користувачів та обмеження доступу до контенту за цією ознакою, повідомляє інформагентство Reuters. Зусилля відеосервісу спрямовані на те, щоб закрити доступ до контенту для дорослих юним користувачам платформи.

TikTok, популярність якого різко зросла останніми роками, особливо серед підлітків, заявив, що проводить роботу, щоб визначити, як доступ до контенту для дорослих може бути обмежений для облікових записів, що належать юним користувачам. Відеосервіс, що належить китайському техногіганту ByteDance, заявляє, що спирається на стандарти оцінки контенту, які використовуються для фільмів та відеоігор. Компанія каже, що тестує можливість встановлення вікового рейтингу для контенту авторами.

Платформи соціальних мереж останнім часом піддаються ретельній перевірці на предмет їхнього підходу до забезпечення благополуччя та безпеки молодих користувачів. Meta, материнська компанія Facebook і Instagram, зазнала різкої критики з боку американських законодавців через її наміри представити версію Instagram для дітей. Нагадаємо, що минулого року спалахнув скандал, після того, як у Мережу проникли документи, що проливають світло на дослідження Facebook, в яких розкривався негативний вплив Instagram на психіку підлітків.

TikTok, який раніше критикувався за контент, що сприяє розвитку порушень харчової поведінки у підлітків, заявив, що уважніше ставитиметься до подібних відеороликів і буде видаляти їх з платформи.

Додатково

TikTok — сервіс для створення та перегляду коротких відео, що належить пекінській компанії «ByteDance». Запущена в 2018 році міжнародна версія є провідною відеоплатформою для коротких відео, ставши одним з найбільш швидко зростаючих та завантажуваних додатків.