FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

01
Червень
2021

Технологія Xiaomi HyperCharge дозволить заряджати смартфони за 8 хвилин

Компанія Xiaomi представила дві новітні технології зарядки HyperCharge. Провідний модуль забезпечує потужність в 200 Вт, бездротовий – 120 Вт. Той і інший забезпечують зарядку смартфонів і іншої електроніки за лічені хвилини.

Нова провідна зарядка Xiaomi потужністю 200 Вт здатна «наповнити» АКБ ємністю 4000 мА·год за 8 хвилин. Бездротова HyperCharge буде заряджати аналогічний акумулятор трохи довше – протягом 15 хвилин.

Компанія довгий час знаходиться в числі лідерів на ринку відповідних технологій. Назва HyperCharge вже використовується одним з дочірніх підприємств Xiaomi, що випускають ігрові смартфони Black Shark.

Розробник розмістив відео з описом того, як працює HyperCharge на кастомних Mi 11 Pro. Смартфон отримує 50% необхідної до повної зарядки енергії за три хвилини, до 100% – майже за 8 хвилин. На тому ж відео демонструється бездротова зарядка цього смартфона. Йому вистачає 1 хвилини на отримання 10% заряду АКБ і семи хвилин – на 50%.

Поки в компанії не повідомляють, коли саме розробка буде застосовуватися в готовій продукції. За результатами попередніх тестів порталу Android Authority, дротова зарядка Xiaomi на 120 Вт змушувала АКБ виділяти в процесі роботи багато тепла і більше годилася для коротких «підживлень» смартфонів в екстрених випадках, ніж для повного заряду АКБ. З варіантом на 200 Вт зайве тепло може стати ще більш серйозною проблемою.

 

UserComment

Valuable Users idea's
0 Comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *