FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

28
Грудень
2020

Технологія інтерфейсу мозок-комп’ютера допомагає паралізованому пацієнтові сказати “привіт”

Колись це можна було уявити тільки як сцену з наукової фантастики, пацієнт з високим паралічем нижніх кінцівок і афазією сказав «Здрастуйте» у другій лікарні Сианьського університету Цзяотун в провінції Шеньсі на північному заході Китаю.
Це стало можливим завдяки технології інтерфейсу мозок-комп’ютер (BCI) за підтримки Другої філії лікарні Сианьського університету Цзяотун і Школи машинобудування при Сіаньскому університеті Цзяотун, про що було повідомлено як про перший випадок. у всьому світі і ця подія привернула до себе велику увагу.
Пацієнт, у якого спинний мозок був пошкоджений при падінні з висоти, може спілкуватися з лікарями тільки через моргання очей. Але за допомогою технології BCI пацієнт може «висловлювати» свої думки, дивлячись на екран комп’ютера, пульсуючого символами.
«Згідно з нашим дослідженням, це перший випадок в області медицини в усьому світі. Сказати «Привіт» – це лише перший успішний крок. Ми плануємо розширити мовне меню і допомогти пацієнтам виражати більше», – сказав в середу Global Times Ван Ганг, заступник директора відділення інтенсивної терапії лікарні.

UserComment

Valuable Users idea's
0 Comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *