FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

17
Січень
2022

Tesla починає приймати жартівливу криптовалюту Dogecoin

Tesla, виробник електромобілів, очолюваний мільярдером Ілоном Маском, почав дозволяти людям купувати товари бренду за допомогою Dogecoin, криптовалюти, спочатку створеної як жарт.

Пан Маск оголосив про створення в Твіттері в п’ятницю, через місяць після того, як натякнув на плани.

Ця новина призвела до різкого зростання вартості Dogecoin, хоча згодом вона впала.

Коментарі Маска часто призводили до зміни цін на цифрові валюти, включаючи Dogecoin і Bitcoin.

Цей крок, який у якийсь момент призвів до зростання цін на Dogecoin більш ніж на 14%, був зроблений через місяць після того, як Маск заявив, що Tesla протестує цифровий токен як спосіб оплати.

Dogecoin, який був запущений у 2013 році як пародія на повальне захоплення криптовалютами, колись був маловідомим. Але торік його вартість зросла приблизно на 4000%, завдяки просуванню Маска.

Інвестувавши в токен, він назвав його «народною криптовалютою» і сказав, що його космічна компанія SpaceX прийме його як оплату.

Під час виступу в гумористичному шоу «Суботнього вечора у прямому ефірі» після того, як його змусили дати визначення, він назвав це «метушнею».

Це не єдина цифрова монета, яка привернула увагу мільярдера, який має пристрасних шанувальників в Інтернеті.

Торік ціни на біткойн підскочили після того, як Tesla заявила, що інвестувала у валюту та дозволить клієнтам купувати автомобілі з її допомогою. Але пізніше компанія відмовилася від цієї ідеї.

Пан Маск, який також вважає Біткоїн однією зі своїх криптоінвестицій, послався на побоювання з приводу того, скільки енергії потрібно для виробництва валюти.

В даний час Dogecoin є єдиною цифровою валютою, яку приймає Tesla.

Предмети, які підходять для покупки, включають пряжки для ременів марки Tesla (835 Doge або близько 162 доларів США) та дитячі всюдиходи (12020 Doge або близько 2280 доларів США), які в даний час розпродані.

Покупки не підлягають поверненню, згідно з веб-сайтом фірми.