FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

11
Лютий
2022

Телефони Samsung з деталями з рибальських сіток

Компанія Samsung анонсувала ряд нових смартфонів Galaxy з покращеними камерами та можливістю використання стілусу.

Фірма говорила про використання перероблених матеріалів, таких як перепрофільовані рибальські сітки та використані пляшки з-під води.

«Галактика для планети» є п’ятирічним планом з відмови від пластику в упаковці та припинення вивезення виробничих відходів на звалища.

Експерти вітали зелену ініціативу.

Нейлонові рибальські сітки перетворюються на гранули поліамідної смоли, які використовуються для виробництва кронштейнів, що утримують клавіші регулювання гучності та включення. Викинуті пляшки з-під води та футляри для компакт-дисків також використовуються для створення компонентів.

Аналітик Forrester Томас Хассон сказав, що ініціатива компанії захисту навколишнього середовища має ще «багато зробити».

«Сьогодні більшість споживачів поняття не мають, наскільки шкідливим для планети є регулярне оновлення апаратного забезпечення їхніх смартфонів. Щойно вони усвідомлюють, екологічність стане ключовим способом відрізнити преміальні бренди смартфонів».

Бен Вуд, головний аналітик дослідницької компанії CCS Insight, сказав, що обнадіює те, що Samsung розповідає про свої зусилля щодо підвищення стійкості своїх продуктів, але зазначив, що найважливіше, що виробники телефонів можуть зробити для навколишнього середовища, – це довговічні пристрої.

«Використання перероблених матеріалів – це лише частина головоломки», – сказав він.

Власне дослідження CCS Insight показує, що стає все важче переконати людей оновити свої телефони, при цьому основною мотивацією придбання нового пристрою є те, що поточний телефон пошкоджений або не працює належним чином.

Пан Хасон сказав, що запуск надав Samsung «вікно можливостей», щоб надолужити втрачене.

«З огляду на труднощі Huawei, відсутність у Xiaomi репутації бренду в Європі і той факт, що Apple не випустить iPhone 14 до кінця 2022 року, Samsung має пару місяців, щоб встановити лідерство на ринку високого класу».

Нова лінійка включає Samsung Galaxy S22, Samsung Galaxy S22+ та Samsung Galaxy S22 Ultra. Ціни варіюються від 1042 до 2032 фунтів стерлінгів.

S22 і S22+ поставляються з 50-мегапіксельною надширококутною камерою та 3-кратним оптичним зумом. S22 Ultra має 108-мегапіксельну задню камеру з 10-кратним оптичним зумом.

Датчик надвисокої роздільної здатності був розроблений Samsung, але вперше представлений китайською фірмою Xiaomi, коли вона оголосила про цю функцію у своєму телефоні Mi CC9 Pro Premium у 2019 році.

Samsung включає стілус – свій S-Pen – з S22 Ultra, який раніше був доступний тільки для його пристроїв Note та телефону Galaxy Fold 3.

«Galaxy S22 Ultra буде із захопленням зустрінутий легіоном ентузіастів пристроїв Note, які виявилися лояльною аудиторією Samsung, але можуть залишити традиційних покупців Galaxy S, які дивуються, навіщо їм стілус», – сказав Вуд.

На заході Samsung також презентувала нову лінійку планшетів. Його Galaxy Tab S8 та S8+ мають екрани з високою роздільною здатністю, додаткові 5G та S-Pen.

Смартфони надійдуть у широкий продаж 11 березня.