FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

14
Березень
2023

ТЧХУ допомагає відновлювати пошкоджене внаслідок війни житло

Київ. 14 березня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Товариство Червоного Хреста України (ТЧХУ) допомагає відновлювати пошкоджене внаслідок російської агресії житло та зводити модульні містечка.

“Через війну велика кількість українців втратила своє житло. Червоний Хрест України допомагає у відновленні пошкодженого житла, а також будує модульні містечка та облаштовує притулки для комфортного проживання евакуйованих людей”, – повідомило ТЧХУ на своїй фейсбук-сторінці у у вівторок.

У Львові волонтери ТЧХУ збудували два будинки “Незламні матусі” для тимчасового проживання близько 100 вагітних жінок. Наразі триває будівництво семи модульних будинків у Чернігівській області для розміщення понад 400 осіб. У планах – будівництво тимчасового житла для внутрішньо переміщених осіб (120 будинків загальною площею 5400 кв. м для 120 сімей) у Житомирській та Київській областях та двох будинків для 120 осіб у Закарпатській області.

Модульні будинки є двоповерховими житловими будинками для тимчасового проживання. Загальна площа одного будинку становить 685,80 кв. м.

Джерело: https://www.facebook.com/RedCrossUkraine/posts/pfbid02fKegTWw4YvYcwkCWCSnBGCqJmYXDndk9Cy8bdtnDKWfsuZ9jwFcN2ycPuNtamYpJl