FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

13
Жовтень
2021

Таран відмовився коментувати свій нібито наказ Бурбі відмовитися давати показання ТСК ВР

Київ. 13 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Міністр оборони України Андрій Таран відмовився коментувати інформацію про те, що він нібито зустрічався з начальником Головного управління розвідки Міністерства оборони України у 2016-2020 рр. Василем Бурбою і наказав йому відмовитися від надання показань Тимчасовій слідчій комісії Верховної Ради, яку раніше поширив журналіст, головний редактор інтернет-видання "Цензор.НЕТ" Юрій Бутусов.

"Спекуляцій багато, особливо з боку такої одіозної особистості, як Бутусов. Вигадок у нього багато, фантазія у нього дуже чудова. Якби навіть була розмова із кимось удвох, то звідки про це міг дізнатися Бутусов? Мій досвід служби у військовій розвідці навчив мене ніколи не коментувати будь-які питання, які стосуються роботи спецслужб. Тому я це питання також коментувати не маю наміру", – сказав Таран журналістам у Києві в середу.

Крім того, міністр оборони відмовився коментувати чутки про його можливу відставку. "Сьогодні ми на виставці і розмовляємо про майбутнє наших Збройних сил, а не про майбутнє конкретної людини", – зазначив Таран.

Як повідомлялося, керівник тимчасової слідчої комісії (ТСК) Верховної Ради з питань розслідування можливих протиправних дій представників органів державної влади та інших осіб проти суверенітету України Мар’яна Безугла (фракція "Слуга народу") наприкінці вересня викликала Бутусова на слухання у зв’язку з неправдивою інформацією про засідання ТСК.

"Генерал" Бутусов написав свою версію, що вчора говорив на засіданні ТСК В.Бурба. Інформація не відповідає дійсності. Джерело зазначене, як "за даними джерел Цензор.НЕТ"… Були члени ТСК і В.Бурба. Це єдині джерела інформації про те, що було вчора. Засідання "грифоване". Підпадає під закон про держтаємницю. Це кримінальна відповідальність", – повідомила вона у Facebook.