FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

17
Березень
2023

T-Mobile витратить до $1,35 млрд на купівлю активів, включно з Mint Mobile Райана Рейнольдса

Київ. 17 березня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Американський оператор послуг зв’язку T-Mobile US Inc. придбає Ka’ena Corp. та її дочірні організації за суму до $1,35 млрд, йдеться у повідомленні компанії.

До периметру угоди увійдуть компанії Ultra Mobile, Plum і оператор Mint Mobile, який частково належить актору Райану Рейнольдсу.

Остаточна ціна залежатиме від показників діяльності Ka’ena у певні періоди до та після закриття угоди, запланованої на цей рік. Угода буде сплачена на 39% грошима та на 61% акціями.

Mint Mobile була заснована у 2016 році та орієнтована на економ-сегмент. Після завершення операції її цінова політика не зміниться.

За даними видання Variety, Райан Рейнольдс, який зіграв головну роль у серії фільмів “Дедпул”, став одним із власників Mint Mobile у 2019 році. Після операції він продовжить представляти інтереси Mint як творча особа, йдеться в повідомленні T-Mobile.

“Ніколи не мріяв, що володітиму стільниковим оператором, і не мріяв, що продам його T-Mobile, – написав актор у Twitter. – Життя дивовижне, і я відчуваю величезну гордість і подяку”.

2020 року Рейнольдс та інший актор Роб Макелені придбали уельський футбольний клуб “Рексем” за $2,5 млрд, пише The New York Times. У тому ж році алкогольна компанія Diageo купила виробника джину Aviation American Gin, співвласником якої був Рейнольдс та інші бренди за суму до $610 млн.

Ринкова капіталізація T-Mobile становить близько $176 млрд. За останній рік котирування акцій компанії зросли на 11,3%, тоді як фондовий індекс Nasdaq упав на 15,7%.