FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

23
Вересень
2022

Суд вирішив заарештувати понад 200 об'єктів нерухомості забудовника на Київщині, який ухиляється від податків

Київ. 23 вересня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – За клопотанням Київської міської прокуратури заарештовано понад 200 об’єктів нерухомості забудовника у Київській області, підозрюваного в ухиленні від сплати податків на суму 140 млн грн, повідомила пресслужба Офісу генерального прокурора.

"Рішенням суду заарештовано понад 200 об’єктів нерухомості, що належать підозрюваному: 33 земельні ділянки, 117 квартир, 78 нежитлових приміщень. Частину цього майна він намагався приховати шляхом переоформлення на підконтрольну юридичну особу", – зазначено у телеграм-каналі Офісу генерального прокурора.

Раніше забудовнику декількох багатоквартирних житлових комплексів у Києво-Святошинському районі Київської області було оголошено про підозру в ухиленні від сплати податків в особливо великих розмірах.

За даними Державного бюро розслідувань (ДБР), бізнесмен у період із 2019-го до 2021 року продав понад 900 квартир та комерційних приміщень, не будучи при цьому зареєстрованою фізособою-підприємцем або юридичною особою та приховуючи дохід під виглядом реалізації власного майна. Так він знизив ставку прибутку з 18% до 5%.

Як повідомлялося, у вересні Національному агентству з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА), було також передано $3 млн, вилучених під час обшуків цього забудовника.

https://t.me/pgo_gov_ua/6131