Недавні записи
- Experts Club представив рейтинг країн з найбільшою ймовірністю дефолту 03.09.2024
- Хорватія прийме на оздоровлення дітей із України 29.08.2024
- Використання сендвіч-панелей українського виробництва в першому півріччі 2024 року зросло на 15% 29.08.2024
- 12 вересня 2024 року у Києві відбудеться конференція Europe-Poland-Ukraine: Cooperate Together 28.08.2024
- Найбільший український виробник вогнезахисних матеріалів «Ковлар груп» зазнав дискредитаційної кампанії і вимагає розслідування 28.08.2024
Сучасні технології управління
Сало Філомена
(Жовква, Україна)
ЕКОНОМІКА ПІДПРИЄМСТВА ТА УПРАВЛІННЯ
(Сучасні технології управління)
СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ УПРАВЛІННЯ
У нашому інформаційному світі існує безліч автоматизованих технологій, які кожен день покращується на користь людства, тому новітні технології та інновації розробляються у різних галузях нашого суспільства.
Актуальність цієї теми завжди є тому, що кожен день вони створюють технологію, яка допомагає громадськості, лише іноді ми не знаємо, як використовувати їх більш ефективно в тій чи іншій галузі, тому люди завжди будуть платити за просування.
Метою технології управління є задоволення інформаційних потреб усіх без винятку співробітників фірми, що мають справу з прийняттям рішень. Вона може бути корисна на будь-якому рівні управління.
Ця технологія зосереджена на роботі в системі управління інформацією та використовується для гіршого структурування вирішених завдань, якщо вони порівнюються з завданням вирішення технологій обробки даних [1].
Технологія управління – це постійний творчий процес, який підтримує регулярну систему економічного прийняття рішень та реалізації. Цей процес зменшує всю організацію управління до об’єкта управління системою. Технологічний процес управління складається з декількох послідовних заходів – етапів та кульмінацією прийняття рішень. Необхідність вирішення виникає у присутності проблеми або ситуації, яка проявляється різницею між реальністю та необхідним станом системи. Технологічний процес прийняття та реалізації рішення (технології управління) складається з декількох послідовних етапів, які можуть бути різними. Все залежить від ступеня деталізації та їх вирівнювання [3].
Більшість компаній відновлюють свій промисловий ринок управління та традиційний ринок технологічних орієнтацій. Розширені технології сьогодні є ключем до успіху на будь-якому ринку, що ліквідація очікує, що продукти з новими функціями та готові платити за цю високу ціну. Найважливішим чинником успіху кожної компанії є стратегічне управління технологічним розвитком або іншими словами, технологічним управлінням.
Технологічні питання управління включають життєві цикли продуктів та асортимент продукції, включаючи керування застарілими технологіями, що складають інноваційну культуру персоналу, управління якістю продукції, управління якістю продукції. Стратегія управління інтелектуальною власністю та багато іншого [2].
Поточна тенденція фонду розвитку систем бізнес-інформаційних систем – корпоративна мережа – це перехід на інтегровану передачу і поширення даних. Мотиви такого переходу очевидні. Це значна економіка при використанні найдорожчих мережевих ресурсів – каналів зв’язку. Розмови з даними і голосові розмови (телефонна розмова), а також факси й відеоінформація, що передається на канал, що гарантує більше витрат на прокат каналу або технічно, виконуючи інтегровану передачу мультиплексування і подальшу демультиплексирование потоків окремих даних.
Управління інформаційними технологіями ідеально підходить для задоволення цієї інформації від співробітників різних функціональних підсистем (одиниць) або рівнів керування компанією. (4).
Інформаційні технології спрямовані на створення різних звітів. Регулярні звіти створюються відповідно до графіку встановлення, що визначає час їх створення, наприклад, щомісячний аналіз продажів компанії. Найбільший прогрес між комп’ютерними інформаційними технологіями спостерігається у розробці експертних систем. Експертні системи дозволяють спеціалісту отримувати експертні консультації з усіх проблем, які ці системи накопичуються знаннями.
Дозвіл на спеціальне завдання вимагає спеціалізованих знань. Тим не менш, всі компанії не можуть дозволити собі підтримувати фахівців у своєму стані з усіма проблемами або навіть запросити їх кожного разу, коли виникає проблема. Основна ідея використання технологій експертних систем є отримання від експерта зі своїми знаннями та завантажувати їх у пам’ять комп’ютера, використовувати їх кожного разу, коли є потреба. Все це дає можливість використовувати технології експерта системи як систем, які надають консультації (4).
Тому сучасні технології управління є складними та організаційними технологіями, а еволюційними та революційними, вивчаючи розвиток людства та його бачення світу та необхідність цього періоду нашої цивілізації. Але найголовніше, що людина, тобто працівник створює основу організації, тобто його основної рушійної сили.
Менеджер повинен розуміти, що всі його дії спрямовані на зміну типу або структури організації, з якими стикаються певні умови, звички, правила та процедури, характерні для працівників цієї організації. Тому важко знищити застарілу структуру не тільки технологічно, але ще складніше психологічно.
Література:
1. Багриновський К.А., Хрусталєв Е.Ю. «Нові информаційні технології», М.: “ЭКО”, 1996 р.
2. Галькевич Р.С. Набоков В.И. «Основи менеджменту», М., – 1998,(с.467).
3. Герчикова И.Н. «Менеджмент: підручник для вузів», – М.,ЮНІТІ “Банки і біржі”,1997,(с.375).
4. Кондрашова С.С. Учбовий посібник “Информаційні технології в управлінні”, К.: МАУП. 1998 р.
Науковий керівник: асистент Шевчук Андрій Володимирович