FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

13
Березень
2023

Створено ноутбук, який пропрацює від однієї зарядки два роки

Ентузіаст Андреас Еріксен розробив портативний комп’ютер, здатний працювати від однієї зарядки до двох років. Про це повідомляє портал Tom’s Hardware.

Натхненням для створення «ноутбука» під назвою PotatoP для Еріксена стало його невдоволення тим, що його колишній ноутбук постійно розряджався. Враховуючи, що для робочих завдань ентузіаста не потрібний потужний комп’ютер, він вирішив створити власний ноутбук із зручною клавіатурою, гарним екраном та низьким енергоспоживанням.

Як материнська плата була обрана платформа SparkFun RedBoard Artemis ATP з чіпом Ambiq Apollo3, в якому використовується процесор Arm Cortex-M4F з тактовою частотою до 96 МГц. Ентузіаст оснастив комп’ютер оперативною пам’яттю на 384 Кбайт та накопичувачем ємністю 1 Мбайт. PotatoP також пропонує широкий набір інтерфейсів та портів для підключення зовнішньої периферії.

Насамкінець Еріксен задіяв монохромний екран Sharp Memory in Pixel діагоналлю 4,4 дюйма та роздільною здатністю 320х240 пікселів, а як клавіатуру була обрана модель Happy Hacking Keyboard Lite 2.

Так, за заявами Еріксена, за допомогою акумулятора ємністю 12000 мАг та невеликої сонячної панелі PotatoP здатний пропрацювати до двох років від одного заряду. У майбутньому ентузіаст планує розширити ці показники, збільшивши час автономної роботи комп’ютера до нескінченності.

 

Джерело: https://internetua.com/stvoreno-noutbuk-yakii-propracuaye-vid-odniyeyi-zaryadki-dva-roki?utm_source=news.ukrnet