FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

25
Листопад
2021

Створення Асоціації дитячих лікарень підтримали 20 українських клінік

Київ. 25 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Створення Асоціації дитячих лікарень, яке ініціювала Національна дитяча спеціалізована лікарня "Охматдит", підтримали 20 українських клінік, повідомив генеральний директор "Охматдиту" Володимир Жовнір на прес-конференції у Києві.

При цьому очікується, що зазначена асоціація дозволить об’єднати зусилля для розвитку медичних практик, проводити збір статистичних даних, навчання та наукові дослідження, а також налагодити зв’язки із правоохоронними органами та органами влади.

"Асоціація фактично стане єдиною мережею дитячих медустанов країни і зможе консолідувати весь досвід та напрацювання сучасної педіатрії. Така спільнота сприятиме вирішенню сучасних проблем охорони здоров’я, а лікарі в рамках асоціації зможуть брати участь у розробці та затвердженні сучасних протоколів надання медичної допомоги", – сказав він.

Крім того, Жовнір повідомив, що на базі асоціації буде створено Медико-експертний кризовий центр, який у співпраці з правоохоронними органами допоможе запобігати та вирішувати наявні медико-соціальні проблеми, зокрема пов’язані з дитячими залежностями, насильством та суїцидальними спробами.