FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

15
Березень
2023

Столична влада має намір цього року розпочати будівництво дворівневої розв'язки на перетині Богатирської та Полярної

Київ. 15 березня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Цього року в Києві планують розпочати будівництво нової дворівневої розв’язки – на перетині вулиць Богатирської та Полярної пропускною спроможністю 11200 автомобілів/год, повідомляє Київська обласна військова адміністрація.

“Комунальна корпорація “Київавтодор” закінчує розробку проєктно-кошторисної документації з реконструкції транспортного вузла на перетині вулиць Богатирської та Полярної. Наступним кроком стане оголошення процедури закупівель безпосередньо на виконання робіт із реконструкції”, – йдеться в повідомленні на сайті КОВА в середу.

Планується, що за умови регулярного фінансування реконструкція транспортного вузла триватиме близько 2 років.

Будуватимуть розв’язку типу “неповний лист конюшини”. Проєктна пропускна спроможність вузла – 11200 автомобілів/год, що в декілька разів вище за нині діюче перехрестя зі світлофором, яке постійно затримує рух.

Проїзд із вулиці Полярної до вулиці Героїв Дніпра здійснюватиметься через шляхопровід із шістьма смугами руху. Протяжність споруди – 125 м. На розв’язці облаштують велодоріжки, а на шляхопроводі – загальний велопішохідний тротуар. Загальна довжина велодоріжок – близько 2,8 км.

Як повідомляється, техніко-економічне обґрунтування реконструкції вже схвалено відповідним розпорядженням.

Джерело: https://kyivcity.gov.ua/news/tsogo_roku_u_stolitsi_planuyut_pochati_budivnitstvo_novo_dvorivnevo_rozvyazki__na_peretini_vulits_bogatirsko_ta_polyarno/?utm_source=eSputnik-promo&utm_medium=email&utm_campaign=C_ogo_roku_u_stolic%D1%96_planujut__pochati_bud%D1%96vnictvo_novo%D1%97_dvor%D1%96vnevo%D1%97_rozv%E2%80%99jazki_%E2%80%93_na_peretin%D1%96_vulic__Bogatirs_ko%D1%97_ta_Poljarno%D1%97&utm_content=1801994765&fbclid=IwAR1lBxoWviU53dl-Lp7pLqCGMtjQcsji9OwG2KGpXTB220HKh9pTR-TjcXE