FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

06
Березень
2023

Стефанчук: Соціал-демократи Німеччини відкидають можливість переговорів із РФ на цьому етапі війни

Київ. 6 березня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Члени Соціал-демократичної партії Німеччини відкидають можливість переговорів із Російською Федерацією на цьому етапі війни, а позиція СДПН стає ближчою до позиції України, заявив голова Верховної Ради Руслан Стефанчук.

“Дуже важливо, що позиція Соціал-демократичної партії Німеччини стає ближчою до позиції України. Радий зустрітися з головою фракції СДПН у німецькому Бундестазі Рольфом Мютценіхом та співголовою СДПН Ларсом Клінгбайлем. Цей візит – прояв солідарності та сміливості… Подякував, що соціал-демократи відкидають можливість переговорів з РФ на цьому етапі війни. А це означає, що тільки наша Перемога на полі бою повинна стати першопричиною миру”, – написав спікер українського парламенту на своїй сторінці у фейсбуці.

Стефанчук насамперед подякував Німеччині за підтримку у фінансовому, гуманітарному та особливо оборонному напрямах. Водночас сторони намітили оборонні пріоритети.

“Німецька зброя прокладає шлях до Перемоги. Німецька зброя рятує життя. Україна вдячна, зокрема, за отриманий комплекс ПРО IRIS-T, за Leopard-1 та Leopard-2. Зазначив, що є потенціал, аби Leopard-2 став основним танком нашої Перемоги”, – уточнив голова ВР.

Він також нагадав, що восени президент Володимир Зеленський представив українську формулу миру з десятьма конкретними пунктами.

“Сподіваюся, що Німеччина візьме лідерство на одному або кількох пунктах ініціативи. І підсумком стане організація Саміту формули миру за участі всіх держав, залучених до її реалізації”, – додав Стефанчук.

Джерело: https://www.facebook.com/stefanchuk.official/posts/pfbid0Hey1eHhaqcsEdEYuyezG7pxgXbQmMqp5syo9MXCMMhNi7uz4JKAb6zoE3sQDNAYVl