FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

03
Травень
2022

Стефанчук: Ми маємо зламати економічний хребет російській машині вбивств

Київ. 3 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук попросив голову німецької партії "Християнсько-демократичний союз" Фрідріха Мерца (Friedrich Merz) допомогти зміцнити обороноздатність України та запровадити болісні санкції проти Російської Федерації.

"Радий вітати в парламенті голову німецької партії "Християнсько-демократичний союз" Фрідріха Мерца. Звернувся до нього з подякою за те, що вже зроблено, і з надією на те, що буде зроблено в майбутньому. Закликав допомогти зміцнити обороноздатність України, підтримати наші євроінтеграційні прагнення ввести болючі санкції проти Росії", – написав Стефанчук у Фейсбуці увечері у вівторок.

За словами спікера, "автомат путіна буде стріляти доти, доки подаються патрони в патронник, тому ми повинні зламати економічний хребет цій машині вбивств".

Спікер українського парламенту повідомив, що зі свого боку Мерц зазначив, що з початку війни виступав за постачання зброї Україні. Глава ХДС запевнив, що підтримує євроінтеграційні прагнення України, яка "захищає не лише свою землю, а й демократію та свободу всієї Європи".

Джерело: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=408312991115545&id=100058105416952