FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

21
Вересень
2022

Стартували групи підтримки для родин загиблих захисників від Veteran Hub та ГО “Вільний вибір”

Проживання втрати може бути тривалим процесом та загострюватися в обставинах повномасштабної війни. Veteran Hub разом з ГО “Вільний Вибір” запрошують приєднатися до безоплатних онлайн-груп підтримки для сімей загиблих військовослужбовців, аби вони не залишились наодинці з власним горем.

Хто може приєднатися до груп підтримки?

До онлайн-груп підтримки можуть долучитися близькі захисників і захисниць, які загинули на фронті. Подати заявку на участь у групах можуть їхні:

  • дружини та чоловіки;
  • партнери та партнерки;
  • діти;
  • брати й сестри;
  • близькі друзі та подруги;
  • інші рідні.

Як відбуваються зустрічі?

Групи підтримки проходитимуть онлайн у зумі. Зустрічі вестиме психотерапевтка Валентина Проніна, яка з 2016 року працює з ВПО, учасниками бойових дій та членами їхніх родин, а також членами сімей загиблих військовослужбовців. У своїй роботі вона використовує тілесно орієнтовані та когнітивно-поведінкові методики.

“Чому саме груповий формат? Тут збираються люди зі схожими почуттями, думками й болем. Коли бачиш, як людина поруч проживає різні емоції та справляється з горем, це стає для тебе ресурсом і доказом, що впоратись можливо”, – пояснює Валентина. 

Як потрапити у групу?

Щоб долучитися до групи, потрібно заповнити заявку за посиланням: https://forms.gle/XLiwiWzAkz121Dzp6

Приєднатися можна з будь-якого місця. Достатньо мати гаджет і стабільний інтернет. Кількість учасників програми обмежена – 32 людини, тому подати заявку варто заздалегідь. Після цього з вами зв’яжуться, аби підтвердити вашу участь.

По коментарі щодо груп підтримки для родин загиблих захисників і захисниць звертайтесь до менеджерки груп підтримки Савалової Тетяни: [email protected] 

ГО “Вільний Вибір” надає індивідуальні психологічні консультації ветеранам та членам їхніх родин, працює  в напрямках освіти для фахівців сфери ветеранських справ та психоедукації для суспільства.

Veteran Hub — це мережа підтримки для ветеранів та близьких захисників і захисниць. Об’єднує Лінію підтримки, ветеранський простір у Вінниці, простори-партнери по всій Україні та Мобільний офіс, який може приїхати до клієнтів у будь-яку точку Вінницької області. 

Матеріал підготовлено за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження» в рамках спільної ініціативи «EU4USociety». Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково відображає позицію Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу.