FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

04
Січень
2022

Starbucks вимагатиме від працівників у США зробити щеплення від COVID-19 або робити щотижневі тести

Сіетл. 4 січня. ІНТЕРФАКС – Американська Starbucks Corp., яка володіє найбільшою у світі мережею кав’ярень, вимагатиме від працівників США зробити щеплення від COVID-19 до 9 лютого або щотижня надавати результати тестів на коронавірус.

При цьому працівники, які не вакцинувалися, мають проходити тестування за власний рахунок у медзакладах. Домашні тести компанія не прийматиме, повідомляється в листі Starbucks, адресованому працівникам, доступ до якого отримало видання Barron’s.

Вимоги стосуватимуться працівників кафе, офісів та виробничих об’єктів компанії.

Компанія також повідомила співробітникам у США, яких налічується 220 тис., що вони мають повідомити про свій статус вакцинації до 10 січня.

Минулого тижня головний операційний директор компанії Джон Калвер у листі співробітникам настійно рекомендував вакцинуватися у зв’язку з поширенням у США нового штаму COVID-19 "омікрон". Про це повідомляло видання The Wall Street Journal.

"Моя відповідальність, як і будь-якого іншого лідера, полягає в тому, щоб зробити все для створення найбезпечніших робочих умов", – заявив Калвер.

Котирування акцій Starbucks знизилися на 0,2% на додаткових торгах у Нью-Йорку у понеділок. Загалом за 2021 рік акції компанії зросли приблизно на 13%, тоді як індекс S&P 500 додав 26,9%.