FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

26
Вересень
2022

США висловили подяку Зеленському та членам команди, які успішно провели операцію зі звільнення з російського полону іноземних громадян – телефонна розмова Єрмака та Саллівана

Київ. 26 вересня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – У межах постійного діалогу з партнерами та союзниками України керівник Офісу президента Андрій Єрмак провів телефонну розмову з радником президента США з питань національної безпеки Джейкобом Салліваном, повідомила пресслужба ОП.

"Джейкоб Салліван висловив подяку президентові України Володимиру Зеленському, керівникові його Офісу та всій команді за успішно проведену операцію зі звільнення з російського полону іноземних громадян, зокрема двох американців", – йдеться в повідомленні на сайті глави держави в понеділок увечері.

У свою чергу Єрмак поінформував американську сторону про оперативну обстановку на фронті та успіхи ЗСУ. Співрозмовники обговорили продовження надання безпекової допомоги українській армії.

Керівник ОП подякував американській стороні за "непохитну підтримку українського народу у боротьбі за суверенітет і територіальну цілісність своєї країни".

Джерело: https://president.gov.ua/news/andrij-yermak-proviv-telefonnu-rozmovu-z-dzhejkobom-sallivan-78029?fbclid=IwAR1oN3BSkAAIBYuo3XhtD06N8tpF9aDUTLMzkU4fKIM