FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

12
Січень
2022

США в разі застосування санкцій проти Росії прагнутимуть, щоб це не вдарило по світовій економіці, – ЗМІ

Вашингтон. 12 січня. ІНТЕРФАКС – Адміністрація США підтримує пропонований сенаторами-демократами законопроект, що передбачає санкції проти Росії в разі її нападу на Україну, але при цьому прагнутиме того, щоб ці заходи не позначалися негативно на світовій економіці, повідомляє в середу Bloomberg із посиланням на неназваних американських офіційних осіб.

“США також прагнутимуть обмежити вплив будь-яких санкцій проти Росії на світову економіку”, – пише агентство. За його інформацією, співрозмовники журналістів зазначили, що Вашингтон у разі застосування обмежувальних заходів “прагнутиме уникати короткострокових перебоїв у постачаннях енергоносіїв”.

Раніше The Washington Post повідомила, що сенатори від демократів за підтримки адміністрації США в середу мають намір оголосити законопроект, що передбачає впровадження пакета санкцій стосовно російського керівництва в разі, якщо РФ нападе на Україну.

“Впливові сенатори-демократи в середу опублікують новий пакет санкцій, який у разі вторгнення в Україну стосуватиметься і президента Росії Володимира Путіна, ці заходи підтримує Білий дім”, – пише видання.

“Пропозицію просуває голова сенатського комітету в закордонних справах Роберт Менендез. Це дає ефективну можливість тим демократам, які відкрито вагаються, щоб проголосувати “за” проект санкцій проти Росії щодо “Північного потоку-2”, – зазначає The Washington Post.

“У заяві, опублікованій у середу, Менендез повідомив, що відповідь, передбачена в його законопроекті, абсолютно чітко вказує на те, що Сенат США вживатиме заходів у разі загрози з боку Кремля черговим вторгненням в Україну”, – наголошується в публікації.

“У проекті, отриманому The Washington Post напередодні публікації, йдеться, що в разі вторгнення в Україну санкції можуть торкнутися найвищого військового керівництва Росії та представників керівництва, а також банківських структур. Вони можуть позначитися на російських компаніях, які використовують системи типу SWIFT”, – наголошується в публікації.