FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

13
Жовтень
2021

США планують відкрити сухопутні кордони з Мексикою і Канадою для вакцинованих від COVID-19 мандрівників у листопаді

Вашингтон. 13 жовтня. ІНТЕРФАКС – США готуються знову відкрити сухопутні кордони з Канадою і Мексикою для повністю вакцинованих осіб на початку листопада, повідомляють американські ЗМІ.

За словами високопоставлених чиновників адміністрації, США планують послабити обмеження на поїздки для повністю вакцинованих відвідувачів з Канади і Мексики, починаючи з листопада, послабивши заборони, які діють вже понад 18 місяців.

Офіційні особи заявили, що конкретна дата ще не визначена.

Зазначається, що нові правила, аналогічні тим, які були оголошені для міжнародних авіапасажирів, будуть впроваджуватися поетапно.

Перший етап дозволить повністю вакцинованим відвідувачам, подорожуючим з несуттєвих причин, таким як відвідування друзів або туризм, перетинати сухопутні кордони США.

На другому етапі, який розпочнеться на початку січня 2022 року, вимога про вакцинацію буде застосовуватися до всіх іноземних мандрівників.

За словами іншого високопоставленого чиновника адміністрації, Прикордонно-митній службі США (CBP) буде доручено забезпечити дотримання вимоги про вакцинацію, включно з отриманням свідоцтв про статус вакцинації і вибіркову перевірку мандрівників.

Залишається незрозумілим, які саме вакцини будуть визнаватися в США, яка документація буде потрібна і чи будуть будь-які винятки.

За даними високопоставленого чиновника адміністрації, Центри з контролю і профілактики захворювань (CDC) працюють над посібником з конкретних вакцин.

Наразі повністю вакцинованим громадянам США дозволено в’їзд в Канаду, але канадцям забороняється в’їжджати в США через сушу. Мексика відкрита для всіх мандрівників.