FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

01
Лютий
2023

Спорткар Ferrari Roma став унікальним музейним експонатом

Журналіст порталу Connect The Watts Колін Дженкінс перерахував чотири недоліки розумного годинника Apple Watch Ultra, який згодом став менш помітним для нього. За словами автора, гаджет можна «поліпшити» за допомогою додатків та налаштувань.

За його словами, головний недолік Apple Watch Ultra, проблему з навігацією, вдалося вирішити встановленням програми Footpath. “Це все ще більш незграбно, ніж використання навігації в Garmin, але це допомагає нарешті відчути себе власником спортивного годинника”, – зазначив Дженкінс.

Проте журналіст констатував, що нестачу з кнопкою дії так і не вдалося вирішити. «Чим довше я користуюся, тим більше мені не подобається кнопка дії. Я тепер бажаю, щоб її повністю відключили», — пояснив він.

Автор також зауважив, що Apple Watch Ultra не відстежують показники відновлення, як більшість інших пристроїв високого класу. Тим не менш, Дженкінс уточнив, що показники активності працюють у годинниках без будь-яких збоїв.

Журналіст також зазначив, що годинник неідеально вимірює пульс, через що часом можуть з’являтися некоректні результати тренувань. Однак Дженкінс також зробив висновок, що, на відміну від конкурентів, з Apple Watch Ultra можна здійснювати дзвінки, надсилати текстові повідомлення та відтворювати завантажену музику без смартфона.