FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

04
Травень
2023

Співзасновник Google DeepMind запустив чат-бот для тих, хто хоче просто “поговорити”

Співзасновники Google DeepMind та LinkedIn запустили новий чат-бот під назвою Pi через свій ІІ-стартап Inflection AI. Pi – це персональний інструмент ШІ, який дозволяє користувачам вести «невимушені та інформативні» бесіди через програму або SMS-повідомлення.

Генеральний директор Inflection AI Мустафа Сулейман описав чата як співчувальний резонатор, націлений на сприяння особистому пошуку, а не на надання інформації.

За словами Сулеймана, область застосування Pi вузька, що робить його безпечнішим і легко контрольованим. В даний час чатбот допомагає вести звичайні та тривіальні розмови, але з часом він зможе допомагати користувачам у вирішенні онлайн-завдань. На відміну від інших чат-ботів, таких як ChatGPT та Bard, Pi часто закінчує свої відповіді питанням до користувача, заохочуючи діалог.

Співзасновники Inflection AI, Мустафа Сулейман, Карен Сімонян та творець LinkedIn Рід Хоффман, раніше заснували компанію DeepMind, яка була створена у Великій Британії у 2010 році та куплена Google за 400 мільйонів фунтів стерлінгів у 2014 році.

 

Джерело: https://t4.com.ua/tech/spivzasnovnyk-google-deepmind-zapustyv-chat-bot-dlya-tyh-hto-hoche-prosto-pogovoryty/