FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

26
Січень
2023

Співробітник СБУ у Запорізькій області збирав інформацію для російських спецслужб

Київ. 26 січня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Служба безпеки України викрила зрадника у своїх лавах – співробітник СБУ у Запорізькій області проводив підривну діяльність на користь ворога, повідомляє українська спецслужба у телеграм-каналі у четвер.

"Служба безпеки продовжує системне очищення власних лав. Головне управління внутрішньої безпеки СБУ спільно з ДБР викрило співробітника одного з підрозділів Служби у Запорізькій області, який проводив розвідувально-підривну діяльність на користь російських спецслужб", – йдеться у повідомленні.

За інформацією СБУ, встановлено, що після повномасштабного вторгнення зловмисник відкрито збирав установчі дані своїх товаришів зі служби та секретну інформацію про матеріали досудового розслідування резонансних справ.

"На сьогодні Служба працює як єдина команда і робить максимум задля перемоги України. І самоочищення наших лав від зрадників – важлива частина цього процесу. Раджу усвідомити всім: СБУ – це не місце для агентів Кремля і людей, які не вірять у перемогу України. Якщо хтось зрадив присязі та українському народові – мусить відповісти за законом", – наводить СБУ слова керівника Служби Василя Малюка.

У межах кримінального провадження за ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану) посадовцю повідомлено про підозру. Вирішується питання про обрання запобіжного заходу.

Слідчо-оперативні дії проводилися за процесуального керівництва спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Офісу генерального прокурора.

Джерело: https://t.me/SBUkr/6703