FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

13
Жовтень
2021

Спікер ВР та президент ПА ОБСЄ обговорили протидію російській агресії

Київ. 13 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук та президент Парламентської асамблеї ОБСЄ Маргарета Седерфельт обговорили питання протидії російській агресії, повідомляє сайт парламенту в середу.

"Ми вдячні за ту пріоритетну увагу, яку Швеція приділяє діяльності щодо протидії російській агресії під час головування в ОБСЄ у 2021 році… Схвалення ПА ОБСЄ на щорічних сесіях низки резолюцій, що стосуються засудження дій Росії щодо України, чітко продемонструвало відданість парламентаріїв у всьому регіоні ОБСЄ основним принципам та зобов’язанням у рамках ОБСЄ, і стало прикладом єдності в їх відстоюванні", – сказав Стефанчук.

Спікер українського парламенту висловив переконання, що питання протидії російській агресії є надзвичайно важливими для відновлення поваги до основоположних принципів ОБСЄ, які грубо порушила Російська Федерація.

"Парламент України неодноразово закликав Парламентську асамблею ОБСЄ та інші міжпарламентські організації продовжити політичний тиск на Росію з метою звільнення всіх українських заручників, зокрема – незаконно утримуваних в окупованому Криму та на території РФ", – зазначив Руслан Стефанчук.

Голова Верховної Ради також висловив сподівання, що ПА ОБСЄ зможе взяти участь у парламентському вимірі діяльності "Кримської платформи".