FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

16
Квітень
2021

Собівартість супутникового комплекту Starlink становить $1500, але SpaceX продає його всього за $499

Президент і головний операційний директор SpaceX Гвінн Шотвелл (Gwynne Shotwell) повідомила на форумі Satellite 2021 LEO Digital Forum, що спочатку собівартість призначеного для користувача терміналу для супутникового сервісу Starlink становила $3000, але потім її вдалося знизити до $1500. Разом з тим, кожен новий користувач сервісу Starlink повинен заплатити за комплект, що включає термінал, монтажний штатив і маршрутизатор, лише $499.
Це означає, що різницю в $1000 покриває SpaceX. «Ми не стягуємо з наших клієнтів повну вартість виготовлення цих терміналів», – сказала Шотвелл, зазначивши, що SpaceX «добилася великого прогресу в зниженні вартості виготовлення» терміналів Starlink, зменшивши її вдвічі. За словами Шотвелл, компанія тільки що випустила нову версію терміналу, яка дешевше на $ 200, і, як очікується, протягом одного-двох років собівартість його виготовлення буде знижена до кількох сотень доларів.
В даний час учасникам програми бета-тестування сервісу Starlink під назвою Better Than Nothing Beta крім вищевказаної разової плати за комплект, який встановлюється у будинку, треба щомісячно сплачувати $99 за доступ в інтернет. Офіційних даних про кількість терміналів і бета-тестерів немає, але в лютому SpaceX зазначила, що у Starlink вже більше 10 тис. Користувачів в США і за кордоном.

UserComment

Valuable Users idea's
0 Comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *