FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

23
Вересень
2022

Смертність від COVID-19 становить 10% від пікових значень – голова ВООЗ

Київ. 23 вересня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Кількість смертей від зараження COVID-19 і далі знижується і становить лише 10% від піку смертності в січні 2021 року, заявив "на полях" Генасамблеї ООН у Нью-Йорку голова Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) Тедрос Адханом Гебреєус.

За його словами, які наводять західні ЗМІ, від COVID-19 вакцинувалися дві третини людства, зокрема три чверті людей похилого віку та співробітників сфери охорони здоров’я.

Водночас, як зазначив Гебрейєус, "до кінця (пандемії – ІФ-У) ще далеко, шлях все ще темний, з безліччю перешкод, що може загнати нас у глухий кут, якщо ми не виявимо пильностіь".

Раніше президент США Джо Байден висловив думку, що пандемія COVID-19 закінчилася, але визнав, що США все ще мають проблеми з вірусом.

Згідно з оприлюдненим напередодні щотижневим епідеміологічним бюлетенем ВООЗ, рівні захворюваності та смертності від COVID-19 у світі за тиждень знизилися. Загалом за тиждень по всьому світу було виявлено понад 3,2 млн нових випадків захворювання на COVID-19. За весь період пандемії у світі було виявлено понад 613 млн випадків зараження на коронавірус. Понад 6,5 млн людей померли від наслідків захворювання.

У травні ВООЗ оприлюднила дослідження, згідно з яким від COVID-19 у світі у 2020-2021 роках могли померти до 17 млн осіб.