FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

03
Червень
2021

Смартфони серії HONOR 50 будуть представлені 16 червня

HONOR не приховує своїх амбіційних планів стати більш впливовим фактором на ринку смартфонів. Виділення компанії в незалежну компанію від Huawei пов’язане з низкою переваг. Нові смартфони бренду, HONOR 50, зможуть користуватися Google Services, а також використовувати обладнання провідних американських виробників.

Торгові санкції проти Huawei не дозволили цього статися, що є причиною продажу бізнесу смартфонів HONOR. Наступна приваблива прем’єра, що чекає на нас, пов’язана з HONOR 50. Про пристрої цієї серії в останні місяці багато спекулювали.

Якщо вас цікавлять майбутні флагмани HONOR, добре знати, що дата прем’єри вже відома. Компанія вперше покаже HONOR 50 на спеціальному заході, який відбудеться 16 червня в Китаї. Додатково з’ясується, коли відбудеться європейська прем’єра смартфонів.

Примітно, що фото, яким компанія поділилася у Twitter, включає два кола, доповнені цифрою «50». Це вказівка ​​на цікавий модуль камери, який включатиме два датчики і матиме форму кільця. Технічні характеристики офіційно ще не підтверджені.

Стандартна версія буде оснащена процесором Qualcomm Snapdragon 778G, який оптимізований для мереж 5G. Цей вибір не випадковий, оскільки чіп дешевший за Snapdragon 888, що, як очікується, сприятиме популярності HONOR 50 у всьому світі.

Любителі ігор та мультимедіа зможуть повною мірою скористатися великим 6,79-дюймовим AMOLED-дисплеєм. Частота оновлення становить 120 Гц, що підходить для ігор. Задні камери, як очікується, матимуть 13-мегапіксельні UltraWide і 8-мегапіксельні телефотосенсори, а спереду будуть 32-мегапіксельні та 8-мегапіксельні селфі-камери.