FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

30
Березень
2023

Скеровано до суду справу чотирьох співробітників Херсонської колонії, які заарештовували місцевих жителів за непокору окупантам

Київ. 30 березня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – За матеріалами Державного бюро розслідувань (ДБР) скеровано до суду обвинувальні акти щодо чотирьох співробітників колонії в Херсоні, які тримали під вартою херсонців за непокору російським окупантам, повідомляє ДБР.

“Працівники ДБР завершили досудове розслідування щодо колишніх працівників “Північної виправної колонії №90″ в Херсоні. Обвинувальні акти скеровано до суду”, – йдеться в повідомленні ДБР у телеграм-каналі в четвер.

За інформацією відомства, з початком окупації Херсону четверо співробітників колонії добровільно перейшли на бік ворога й отримали від окупантів посади в незаконно створеній установі “Северная исправительная колония 90 Управления службы исполнения наказаний по Херсонской области”.

У повідомленні зазначено, що співробітники колонії отримували зарплату в рублях, підпорядковувалися окупаційній адміністрації та всіляко допомагали ворогу організовувати роботу каральної установи.

“Зокрема, фігуранти утримували за ґратами херсонців, яких окупанти ув’язнювали за непокору”, – уточнюють у ДБР.

Після звільнення Херсону пособників окупантів було викрито та затримано. Наразі вони перебувають під вартою.

Фігурантів обвинувачують у державній зраді (ч. 2 ст. 111 КК України).

Санкція статті передбачає покарання у вигляді довічного позбавлення волі з конфіскацією майна.

Процесуальне керівництво здійснює Херсонська обласна прокуратура.

Джерело: https://t.me/DBRgovua/3302