FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

30
Липень
2021

Скарлетт Йоханссон подала позов до суду на Disney через трансляцію «Чорної вдови»

Голлівудська зірка Скарлетт Йоханссон подає до суду на Disney за порушення контракту на трансляцію свого фільму «Чорна вдова» одночасно з його виходом в кіно.

Фільм про супергероїв встановив рекорд за касовими зборами пандемії Covid-19, коли вийшов в прокат в цьому місяці, зібравши 218 мільйонів доларів за перші вихідні.

Але потім касові збори різко впали, і пані Йоханссон стверджує, що її позбавили потенційного доходу.

Дісней не став відразу коментувати позов, поданий в Лос-Анджелесі.

Пані  Йоханссон говорить, що Marvel Studios, що належить Disney, пообіцяла їй, що «Чорна вдова» буде «театральним релізом», і вона розуміла, що це означає, що пройде традиційне «вікно» часу, перш ніж воно буде транслюватися.

У перші вихідні Black Widow отримала близько 80 мільйонів доларів від продажу квитків в Північній Америці і 78 мільйонів доларів на міжнародному рівні, плюс не менше 60 мільйонів доларів на оренду Disney + Premier Access.

Джерела, близькі до актриси, стверджують, що вона втратила 50 мільйонів доларів, повідомляють ЗМІ.

До пандемії голлівудським кіноманам, як правило, доводилося дивитися нові фільми в кінотеатрах або чекати три місяці, щоб мати можливість подивитися на своєму пристрої.

Останнім часом великі студії по-різному змішують випуски фільмів і потокового кліпу, оскільки кінотеатри борються за те, щоб повернути глядачів, які побоюються заразитися вірусом в обмеженому просторі.

Наприклад, Warner Bros випустить «Загін самогубців» в кінотеатрах і на каналі HBO Max в наступному місяці.