FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

14
Вересень
2021

Ситуація з COVID-19 у Молдові повернулася до показників кінця квітня, добовий приріст хворих знову становить понад тисячу

Кишинів. 14 вересня. ІНТЕРФАКС – У Молдові продовжують оновлюватися антирекорди за кількістю випадків зараження коронавірусом, свідчать дані, оприлюднені у вівторок увечері прес-службою Міністерства охорони здоров’я республіки.

"За минулу добу проведено 9 577 тестів, з них 6 422 – експрес-тести на антигени. Зареєстровано 1 143 нові випадки зараження коронавірусом, з яких 945 випадків припадають на невакцинованих громадян. Таким чином, загальна кількість зафіксованих випадків COVID-19 у Молдові складає 276 701. Нині хворіють 5 678 осіб", – наголошується в повідомленні.

Таким чином, ситуація повернулася до показників кінця квітня, коли реєстрували тисячу і більше заражень коронавірусом щодня. З початку травня ситуація нормалізувалася, реєстрували до ста нових випадків за день. З початку серпня показники почали зростати. Минулої п’ятниці було зареєстровано 862 інфіковані, а у вівторок добовий приріст уперше перевищив тисячу випадків. При цьому було проведено рекордну кількість тестів за весь час тестування.

За даними Міністерства охорони здоров’я, загалом у лікарняних медичних закладах госпіталізовано 1 тис. 424 людини з підтвердженою інфекцією COVID-19, з них 107 у вкрай важкому стані і вісім пацієнтів підключені до апарату штучної вентиляції легенів. За минулу добу 586 осіб одужали. Всього від COVID-19 з початку пандемії в Молдові вилікувалися 263 тис. 788 осіб.

Повідомляється про смерть ще 12 пацієнтів, у яких раніше діагностували коронавірус. Таким чином, згідно з даними МОЗ, загальна кількість жертв пандемії в країні зросла до 6 тис. 548 осіб.

Раніше повідомлялося, що у зв’язку з епідеміологічною ситуацією в період з 11 вересня до 31 жовтня в Молдові введено надзвичайний стан у галузі охорони здоров’я. На багато заходів, зокрема концерти, спектаклі і маніфестації допуск буде здійснюватися лише за сертифікатами про повний курс вакцинації.