FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

08
Березень
2023

Сімох перевізників, які переправляли ухилянтів, буде відключено від системи "Шлях" – ДБР

Київ. 8 березня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – За матеріалами Державного бюро розслідувань (ДБР) від системи “Шлях” буде відключено сімох перевізників, які незаконно переправляли військовозобов’язаних через державний кордон, повідомляє ДБР.

Як інформує бюро в середу в телеграм-каналі, таке рішення ухвалила Комісія з припинення доступу ліцензіатів до Єдиного комплексу інформаційних систем “Укртрансбезпеки” на підставі зібраних ДБР матеріалів.

“Працівники Державного бюро розслідувань встановили, що три приватних товариства та чотири ФОПи у період дії воєнного стану були причетні до організації каналів переправлення чоловіків призовного віку через державний кордон”, – зазначається в повідомленні.

За інформацією ДБР, зокрема, оформлені цими перевізниками водії автотранспорту для виїзду за кордон протягом 60 днів не повернулися в Україну, і це порушення встановлених правил перетину державного кордону було зафіксовано ДБР.

Як наголошують у бюро, на розгляд комісії подано ще десятки фактів зловживань щодо внесення даних до системи. Після перевірки інформації щодо кожного випадку буде ухвалено відповідне рішення.

Джерело: https://t.me/DBRgovua/3244