FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

30
Березень
2023

«Школа громадянської дії» для ЕКО-відновлення 3-х громад Миколаївщини

Запрошуємо еко-активістів, ОСН та молодь Вознесенської, Олександрівської та Бузької ТГ на квітневі одноденні навчання енергобезпеки і зеленого погодження ТПВ.

Місце проведення: Ресторан Scorini (вул. Центральна, 6/1, місто Вознесенськ )

Графік навчань:

Третє квітня 2023 р. – для Вознесенської міської громади;

Четверте квітня 2023 р. –  для Олександрівської селищної громади;

П’яте квітня 2023 р. – для Бузької сільської громади.

Час проведення навчання: з 10-00 до 16-00.

Чекаємо заявки учасників!

Прес служба ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва»

Для довідки:

Навчання для представників громадськості 3-х ТГ відбудуться у межах проєкту «Активізація участі громадян для покращення безпеки громад, зміцнення соціальної структури та підвищення стабільності на територіях, що постраждали внаслідок війни в Україні», який реалізує ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва» за сприяння Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) в Україні в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Уряду Данії.

Думки, висновки та рекомендації, висловлені під час заходу, належать виключно учасникам та не обов’язково відображають офіційну позицію ПРООН, ООН, Уряду Данії та/або інших міжнародних партнерів.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.