FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

14
Вересень
2021

Шкарлет має намір ініціювати перевірку всіх навчальних закладів Хмельниччини у зв'язку з масовим отруєнням дітей

Київ. 14 вересня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет має намір ініціювати комплексну перевірку всіх навчальних закладів Хмельницької області щодо дотримання санітарного регламенту у зв’язку з масовим отруєнням дітей в одній зі шкіл обласного центру.

"Спалах масового харчового отруєння серед учнів Хмельницького навчально-виховного об’єднання №1 "Школа-дитячий садок" став наймасовішим від початку поточного року. 92 дитини початкової школи, які постраждали внаслідок отруєння, отримують стаціонарну та амбулаторну медичну допомогу. Саме тоді, коли держава докладає максимум зусиль та впроваджує масштабну реформу шкільного харчування в країні, недбалість окремих керівників навчальних закладів й бездіяльність посадовців органів місцевого самоврядування ставлять під загрозу здоров’я дітей, їхніх батьків та педагогів", – написав Шкарлет у Telegram-каналі.

Міністр заявив, що, зважаючи на неприпустимі факти недбальства й відсутність належної реакції на подію з боку уповноважених чиновників, ініціював термінове засідання тимчасової міжвідомчої комісії.

"Разом із колегами з Міністерства охорони здоров’я, Мінрегіону, Офісу президента України, Кабінету Міністрів та Держпродспоживслужби сьогодні перебуватиму на Хмельниччині. Насамперед ми заслухаємо звіт щодо обставин, котрі передували спалаху, а також інформацію про стан дітей, які перебувають у лікарні", – додав він.

Шкарлет заявив, що ініціюватиме комплексну перевірку всіх навчальних закладів Хмельницької області щодо дотримання санітарного регламенту з метою недопущення подібних випадків.

Джерело: https://t.me/SerhiyShkarlet/313