FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

15
Березень
2023

"Сентравіс" інвестував понад 50 млн грн у нове виробництво в Ужгороді, має намір продовжувати розширення активу

Київ. 15 березня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – ПрАТ “Сентравіс Продакшн Юкрейн” (Centravis Production Ukraine), що входить до холдингу Centravis Ltd., інвестувало понад 50 млн грн в офіційно відкриту наприкінці лютого свою філію з випуску труб в Ужгороді, планує подальше розширення.

Згідно з пресрелізом компанії, нове виробництво в Ужгороді спеціалізується на інструментальних трубах для провідних світових автомобільних брендів (Volkswagen, Audi, BMW, Chevrolet).

Загальна сума інвестицій становила понад 50 млн грн, на новому заводі працюють близько 100 працівників, але вже цього року заплановано його розширення та будівництво другої черги.

“Наша команда давно виношувала ідею нового заводу, але війна стала драйвером цього процесу і ми швидко перейшли від проєктування до дій. Загальна мета – зміцнення наших позицій на світовому ринку та посилення стійкості компанії”, – пояснює генеральний директор “Сентравісу” Юрій Атанасов, якого цитує пресслужба.

За його словами, менеджмент розглядав різні локації для нового виробництва – в Україні та за кордоном, але зрештою було прийнято рішення розпочати працювати саме в Ужгороді. Основні причини – бажання інвестувати у свою країну у лихоліття війни, створити робочі місця для українських працівників та близькість до західного кордону, що, у свою чергу, дозволить ще швидше доставляти замовлення клієнтам “Сентравісу”.

Керівник виробництва в Ужгороді Сергій Шадський зазначив, що це лише перша черга заводу і одразу після відкриття розпочалися роботи з його розширення. Виробництво в Ужгороді не залежатиме від холодного виробництва у Нікополі, бо перший деформаційний прохід можна буде здійснювати на релокованому стані ХПТ-55 холодного прокату безпосередньо на виробничому майданчику в Ужгороді, але напівфабрикат філія ще отримуватиме з гарячого виробництва основного майданчика у Нікополі.

“Роботи з другої черги будівництва плануємо завершити до літа, і вже плануємо третю чергу. У нас амбітні плани. Хочемо, щоб Ужгород знали як один зі світових центрів із виробництва труб для автомобілів”, – резюмував начальник нового виробництва “Сентравіс” в Ужгороді.

Як повідомлялося, в Ужгороді 28 лютого відбулося офіційне відкриття нового виробничого майданчика “Сентравіс” зі спеціалізованого випуску інструментальних труб для автомобілів.

Також повідомлялось, що холдинг Centravis Ltd. перереєстрував свою материнську компанію у Швейцарії, змінивши кіпрську дислокацію, що, як очікується, допоможе підвищити кредитний рейтинг та залучити більш довгі та дешеві кошти на розвиток виробництва в Україні.

“Сентравіс” заснований у 2000 році, входить до десятки найбільших виробників безшовних нержавіючих труб у світі. Його основні виробничі потужності розташовані у Нікополі (Дніпропетровська обл.). У 2022 році компанія реалізувала низку масштабних замовлень для таких світових компаній як Benteler Automotive, LINSTER Edelstahlhandel, Rohr Mertel, Buhlmann Group, Webco, MRC. На підприємстві працюють понад 1,4 тис. осіб.

Холдинг Centravis Ltd. створено на базі ЗАТ “Нікопольський завод нержавіючих труб”, сервісних та торгових компаній ТОВ “Виробничо-комерційне підприємство “ЮВІС”. Його акціонерами є члени родини Атанасових.

У власності Centravis Ltd. є 100% акцій ПрАТ “Сентравіс Продакшн Юкрейн”.