FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

04
Серпень
2021

“Секретна зброя”. Як пірнальник Дейлі в’язав на трибуні Олімпіади

Том Дейлі – призер Олімпійських ігор зі стрибків у воду, національний герой Британії, ЛГБТ-ікона… і затятий в’язальник.

Спортсмен викликав ажіотаж серед глядачів Олімпійських ігор, коли під час жіночого фіналу зі стрибків з 3-метрового трампліна його зафільмували на трибунах із в’язанням у руках.

“Ось Том Дейлі – він тримає спиці”, – сказала коментаторка BBC Кетрін Даунс під час ефіру.

“Як ви вважаєте, що він там майструє? Цікаво, для кого він робить це фіолетове плетиво?” – додала вона.

Британський пірнальник, який виграв своє перше олімпійське золото разом з Метті Лі у синхронних стрибках з 10-метрової платформи минулого понеділка, назвав в’язання “своєю секретною зброєю”.

На початку тижня він продемонстрував мішечок, який він в’язав для своєї золотої медалі, “щоб вона не подряпалася”. Мішечок прикрашений британським прапором з одного боку та японським – з іншого.

“Єдине, що не давало мені з’їхати з глузду протягом усього цього процесу, – це моя любов до в’язання спицями та гачком, а також до шиття”, – сказав він своїм підписникам на сторінці в’язання в Instagram.

Сторінка, на якій Том демонструє свої в’язані творіння, має 100 000 підписників.

Недільне в’язання Тома бурхливо обговорювали у Twitter, зокрема на офіційному каналі Олімпіади та сторінці британської збірної.

Велика кар’єра Тома почалася 2008 року в Пекіні, коли йому було 14 років. Олімпіада в Токіо стала для нього вже четвертою.

Сьогодні він має армію з 8 мільйонів підписників у соцмережах, одружений із оскароносним голлівудським сценаристом і є відомим у всьому світі представником ЛГБТ-спільноти.