FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

16
Серпень
2021

СБУ заблокувала нові спроби всесвітньовідомої злочинної організації «Ндрангета» переправити кокаїн до ЄС

СБУ запобігла контрабанді ще одної оптової партії наркотиків з Латинської Америки до Євросоюзу. Вилучено майже 60 кг кокаїну на суму 10 млн дол. за цінами чорного ринку.

«Товар» прибув до Морського торговельного порту «Південний» у контейнері з бананами з однієї з південноамериканських країн. Під час поглибленого огляду вантажу правоохоронці виявили у технологічних порожнинах контейнеру прихований кокаїн.

Зловмисники планували контрабандно переправити наркотики транзитом через Україну до ЄС.

За оперативними даними, до чергової «поставки» причетні учасники однієї з найпотужніших у світі злочинних організацій «Ндрангета».

Нагадаємо, що співробітники СБУ під час спецоперації в Одесі 9 серпня затримали трьох співорганізаторів наркобізнесу. Зловмисникам повідомлено про підозру та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

У межах кримінального провадження, розпочатого слідчими органів безпеки за ч. 3 ст. 305 (контрабанда наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів чи прекурсорів або фальсифікованих лікарських засобів) Кримінального кодексу України, тривають невідкладні слідчі дії для встановлення всіх обставин протиправної діяльності та притягнення до відповідальності осіб, причетних до його організації.

Заходи із викриття правопорушення проводили співробітники Управління СБУ в Одеській області спільно з Держприкордонслужбою та Державною митною службою та УСР в Одеській області ДСР Нацполіцї за процесуального керівництва Одеської обласної прокуратури.

Джерело: офіційний канал сбу