FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

14
Вересень
2021

СБУ провела контрдиверсійні навчання в районі ООС

Київ. 14 вересня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Головне управління Служби безпеки України в Донецькій і Луганській областях провело контрдиверсійні навчання – у Сватовому Луганської області, що розташовується в районі проведення Операції об’єднаних сил.

Як повідомляє прес-центр ГУ СБУ в Донецькій і Луганській областях, за легендою умовні диверсанти вчинили терористичний акт на залізничному вокзалі, підірвавши два вибухових пристрої.

"Двом іншим вибухам правоохоронцям вдалося запобігти, завчасно виявивши місця закладення вибухівки. Перехожих із прилеглої до залізничного вокзалу території оперативно евакуювали. Тренування відбувалися в умовах, максимально наближених до реальних", – ідеться в повідомленні у Facebook.

Зазначається, що учасники тренувань успішно відпрацювали алгоритми міжвідомчої взаємодії щодо запобігання диверсійним і терористичним загрозам.

У тренуваннях узяли участь представники регіональних підрозділів Служби безпеки України, Національної поліції, Держслужби з надзвичайних ситуацій, органів державної влади та місцевого самоврядування.

Джерело: https://www.facebook.com/ssu.sievierodonetsk/videos/613821109615803/