FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

05
Травень
2022

СБУ повідомляє про затримання в Іспанії блогера Шарія

(розширена, додано текст після 2-го абзацу)

Київ. 5 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – В Іспанії затримали проросійського блогера Анатолія Шарія, якого СБУ підозрює в державній зраді, повідомляє українська спецслужба.

"Правоохоронні органи Іспанії затримали А.Шарія 4 травня 2022 року. Це стало можливим завдяки тісній взаємодії Служби безпеки України з Офісом генерального прокурора, міжнародними партнерами та в результаті багаторівневої спецоперації українських правоохоронців", – ідеться в повідомленні, розміщеному в четвер у телеграм-каналі СБУ.

У повідомленні зазначається, що це затримання – "чергове свідчення того, що кожен зрадник України рано чи пізно отримає заслужене покарання, це є невідворотним".

СБУ нагадує, що українська спецслужба підозрює Шарія у скоєнні злочинів, передбачених двома статтями Кримінального кодексу України: ст. 111 (державна зрада), ст. 161 (порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної приналежності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками).

"На думку слідчих СБУ, він провадив протиправну діяльність на шкоду національній безпеці України в інформаційній сфері. Є підстави вважати, що Анатолій Шарій діяв на замовлення іноземних структур", – ідеться в повідомленні.

В українській спецслужбі наголошують, що докази слідства підтверджено низкою експертних досліджень, які встановили, що в інтерв’ю і виступах Шарія є факти його підривної діяльності проти України.

Джерело: https://t.me/SBUkr/4231