FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

07
Травень
2022

Санду повідомила про погіршення здоров'я Саакашвілі і закликала грузинську владу забезпечити його одужання

Київ. 7 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Президент Молдови Майя Санду повідомила про погіршення здоров’я експрезидента Грузії Міхеіла Саакашвілі, закликала грузинську владу забезпечити "належне лікування та підтримати його одужання".

"Тривожні повідомлення про Міхеіла Саакашвілі – погіршення здоров’я. Закликаємо наших грузинських партнерів забезпечити колишньому президенту належне лікування та підтримати його одужання. Право на здоров’я є фундаментальною частиною прав людини та нашого розуміння гідного життя", – написала Санду у Твіттері в п’ятницю ввечері.

Як повідомлялося, Саакашвілі таємно прибув до Грузії 29 вересня. 1 жовтня його було затримано у Тбілісі, після чого поміщено у в’язницю у місті Руставі, де той оголосив голодування. 8 листопада його без погодження з родичами та адвокатами перевели з в’язниці у місті Руставі до тюремної лікарні у Тбілісі (район Глдані). Згодом, 20 листопада його було переведено до військового шпиталю в Горі. 30 грудня Саакашвілі повернули до Руставської в’язниці.

У Грузії Саакашвілі проходить у кількох кримінальних справах. Своє затримання Саакашвілі вважає незаконним, а обвинувачення на його адресу сфальшованими.

Джерело: https://twitter.com/sandumaiamd/status/1522639246670110720